Edukas aasta

See on vist nagu mingi lugejate nörritamine, et lubasin ju aasta kokkuvõtte teha, aga tegelikult kirjutan hoopis mingeid muid asju siin, mis ei lõhna üldse kokkuvõtte järele. No ma lükkan ikka edasi seda kokkuvõtet nii kaua kui saan, tahaks ikka, et loetud raamatute ja trennis käidud numbrid ilusamad oleks, eks.


Kunagi ammu-ammu kirjutasin ma blogis sellest, et minu jaoks on 👍 emotikon pasiiv-agressiivne ja sisuliselt tähendab "mine ise ka sinnasamusesse". Ma saan aru küll, et normaalsed inimesed kasutavad seda rohkem "okei" asemel või "tubli" ja pole reeglina mõeldud solvanguna. Aga teie pole mind ju ometi normaalsuses kahtlustanud siiani, ega ju? Igatahes, ma pigem väldin 👍 emotikoni ja kui te tunnete, et ma jään märkimisväärselt vaiksemaks ja tagasihoidlikumaks peale selle tujukuju saamist, siis ma ilmselt analüüsin, et millega ma selle solvangu ära olen teeninud ja siis läheb veel natuke aega, kui ma tegelen teile andeks andmisega. 

Hiljuti avastasin ma, et mehed, kui nad solvuvad, sest ei saanud seda, mida lootsid, kukuvad edu soovima. Sel aastal on mulle väga palju edu soovitud. Et siis tõlkes tähendab see "good luck finding someone better than me, you bitch!"Konsulteerisin ühe oma sõbraga ja tema kinnitas, et nii on. Naised pidid sarnases situatsioonis "selge" ütlema. Et siis "selge, sinuga pole midagi peale hakata, sa vana põmmpea!". 


Kes veel arvas, et sõnumeid saates pole võimalik kehakeeles rääkida? Amatöörid!


Kommentaarid